Acest anunț a expirat!
Vânzătorul nu a încărcat nicio poză
Postat: acum 4 luni Bruxelles, BE

Zidar/Montare armatura

2500.00 €

Descriere 511 vizualizări

Descrierea postului

Construirea caselor unifamiliale pana la starea neterminata deschisa.
Zidirea caselor din caramida si blocuri.
Realizarea cofrajelor din lemn și armăturilor.
instalarea izolatiilor necesare.
Oferim:

Salariu: 13 € net / oră.
Va garantam munca stabila.
Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
Cazare organizată și plătită de noi.
Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
Transport gratuit la locul de muncă - indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
Servicii complete înainte de plecare.
Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.
Cerințe:

Cel puțin 5 ani de experiență într-o poziție similară.
Cunoașterea limbii engleze sau franceze.
Fiabilitate, disponibilitate, independență.
Putere fizica si dorinta de a munci.
Un beneficiu suplimentar va fi:

Carnet de conducere cat. B.
Mai multe detalii la: 0729 152 607

Atribute

Tranzacţie: Vinde
Rămâi mereu în siguranță! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru pe loc, când semnați un contract de cumpărare.