Vânzătorul nu a încărcat nicio poză
Postat: acum 1 lună Brabant, BE

Tamplar

Gratuit

Descriere 236 vizualizări

Tâmplar atelier cu ambiție
Ai afinitate cu construcțiile și vrei să fii pregătit ca profesionist? Doriți să investiți în viitor, prin încheierea unui parteneriat serios și durabil cu noi? Apoi citiți repede.

Descrierea postului
În poziția de tâmplar atelier cu ambiție, veți lucra pentru un mare furnizor de elemente de construcție a cadrului din lemn. Ca echipă, sunteți implicat în fabricarea produselor din lemn și vă asigurați că furnizați calitate clientului. În plus față de îndrumarea optimă în munca dvs., veți primi condiții excelente de angajare.

În calitate de tâmplar atelier, sunteți responsabil pentru fabricarea elementelor de construcție a cadrelor din lemn în procesul de producție. Citiți desene de producție și verificați dacă produsele îndeplinesc cerințele de calitate, astfel încât să poată fi livrate complet clientului. Asamblați materialul din lemn și tabla în elemente, ordonați mediul de lucru, operați mașini și vă asigurați că instrumentele sunt utilizate în siguranță și responsabil.

Cerințe

Ca atelier de tâmplar, sunteți interesat de construcții și aveți o atitudine curioasă, astfel încât să puteți învăța cu adevărat o meserie. Vă cerem următoarele:
• Aveți un interes și o afinitate pentru construcție.
• Aveți ceva experiență ca tâmplar de atelier.
• Vorbești engleză, germană sau / sau olandeză la un nivel bun.
• Aveți un permis de conducere și o mașină valabile. Desigur, sunteți pregătit să călătoriți în Olanda cu acest lucru.
• Ești un practicant, vezi ce trebuie făcut și ești motivat să lucrezi din greu.
• Aveți informații tehnice și spațiale.
• Ești dornic să înveți și să ai perseverență.
• Îți place să lucrezi cu mașini, scule și materiale.
• Pe lângă faptul că lucrați independent, puteți lucra bine cu colegii.
• Sunteți disponibil pentru o perioadă mai lungă de timp cu preaviz scurt.
• Sunteți deschis să vă dezvoltați în continuare într-un profesionist general în industria noastră.

Noi oferim
Ca angajat de asamblare (tâmplar de atelier) vă vom instrui în continuare pentru a deveni un profesionist. Oferim următoarele:
• O slujbă provocatoare la unul dintre clienții noștri.
• Salariu în conformitate cu legile și reglementările din Olanda. Veți primi un salariu inițial de cel puțin 400 EUR net pe săptămână (inclusiv asigurări de sănătate și cazare).
• Un loc de muncă cu normă întreagă de 40 de ore pe săptămână, cu perspectiva unui contract permanent.
• Oportunități pentru dezvoltarea ulterioară și creșterea posibilă.
• Îndrumare personală cu educația, locuința bună și integrarea în Olanda.

SUSȚINERE Dacă îți place acest site și a fost util pentru tine poți contribui dacă dorești pentru susținerea acestuia. Mulțumim!
Rămâi mereu în siguranță! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru pe loc, când semnați un contract de cumpărare.
Worxx Personeelsdiensten Postare pentru 1 + an