Postat: acum 1 săptămână Leuven, Brabant, BE

Start People - JOB LEUVEN

Verifica cu vanzatorul

Descriere 198 vizualizări

Start People caută OPERATOR pentru clientul nostru din REGIUNEA LEUVEN (fabrică de zahăr).
Descrierea postului: controlul instalaţiilor de producţie şi monitorizarea diferitelor etape ale procesului, amestecarea tuturor materiilor prime necesare in compozitiile solicitate, asigurarea bunei functionari operationale a instalatiilor.

Profil:
- ai deja o primă experiență în acest domeniu sau studii superioare
- aveți o bună cunoaștere a limbii olandeze sau engleze
- atitudine pozitivă și abilități sociale
- ești dispus să lucrezi în ture

Ofertă:
- salariu atractiv, premii pentru ture, cecuri de masă, rambursări de călătorie
- curs intern de formare
- contract de muncă belgian
- oferim cazare dacă acest lucru este necesar

Dacă sunteti interesat, nu ezitati să ne trimiteti CV-ul dvs la adresa de e-mail carmen.raileanu@startpeople.be .
Pentru mai multe detalii, puteți să ne contactati telefonic la nr de tel. 0032 9 269 37 84

Atribute

Condiție: Nou
Tranzacţie: Vinde
Rămâi mereu în siguranță! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru pe loc, când semnați un contract de cumpărare.