Urmareste anunt
Report
Verifica cu vanzatorul Available
Agentie de recrutare
Data publicare: Noiembrie 9, 2017

oferta lucru in Brugge

Published on: Noiembrie 9, 2017 | Categorie: Oferte locuri munca | Locaţie: Gentbrugge, Flandra de Est, Belgia

Recrutam 3 persoane pentru o fabrica care se ocupa cu facerea de semi-preparate.

Cerinte:
A locui in zona sau a dispune de masina pentru a ajunge la firma
Experienta anterioara in bucatarie industriala
Persoana motivata, flexibila , dispusa sa lucreze ore suplmimentare cand este nevoie
Puteți lucra independent.
Puteți lucra în conformitate cu regulile de igienă.
Planurile nu reprezintă o problemă pentru dvs.
Puteți lucra bine intr-un tempo rapid
Disponibil in lucra într-un mediu rece (6 până la 8 grade)

Responsabilitati job:
Pregătire și etichetare produse
 Verificare etichete
 Verificare data de expirare
 Inspecția vizuală a produselor finite
 Urmarire comenzi

Se lucreaza de la 8:00 -16:30 (în perioadele aglomerate se lucreaza peste program)
Ușor de ajuns la fabrica cu mijlocul de transport in comun.
Salariul în funcție de experiență și barema

Cei interesati pot trimite cv-ul in Romana sau Engleza la daniela.vandenbogaerde@startpeople.be