Antwerpen Flandra de Est Brabant Limburg Flandra de vest Bruxelles Hainaut Liege Luxembourg Namur
Verifica cu vanzatorul

oferta job tehnicieni eoliene

Ad ID: 26195 Martie 22, 2018 207 vizualizari

Descriere

Recrutam tehnicieni service din zona Stabroek, Lokeren, Gosselies, Zedelgem.

NOTA: Acest job se adreseaza celor care locuiesc in Belgia.
Nu oferim cazare!

Sunteți pasionat intr-o functie tehnica și doriți să vă folosiți cunoștințele pentru acest lucru.

Ca tehnician service, aveti urmatoarele responsabilitati:
întreținerea și repararea turbinelor eoliene,
controlul electric și mecanic al turbinelor
identificarea oricăror daune
elaborarea unui plan de recuperare

În plus, în calitate de tehnician de serviciu, sunteți, de asemenea, responsabil pentru:
scrierea de rapoarte detaliate privind verificările / reparațiile / operațiunile efectuate,
respectarea normelor de siguranță

Descrierea profilului

studii in electromecanică sau electricitate industriala si experienta cel putin 2 ani
aveți o primă experiență într-o funcție tehnică ( tehnician de întreținere, electrician industrial.. )
sunteti flexibil in ore si in a va deplasa in diferite locatii in Belgia
nu aveti rau de intaltime
sănătate excelentă
permis de conducere B,
abilitățile necesare de calculator
pentru a comunica cu colegii si responsabilul de echipa, trebuie sa vorbiti engleza foarte bine ori flamanada conversational

Descrierea ofertei
salariu interesant și beneficii extra-legale
un loc de munca într-o companie internațională progresivă.
Se ofera contract de munca direct cu angajatorul

Cei interesati pot trimite CV-ul in Engleza la daniela.vandenbogaerde@startpeople.be

    Contactează editorul