Postat: acum 2 luni Antwerpen, Antwerpen, BE

Îngrijitoare / infirmieră la domiciliu - Belgia

Verifica cu vanzatorul

Descriere 873 vizualizări

Cerințe:
- disponibilitate pentru minim 3 sau 6 luni;
- cunoștințe și experiență în îngrijire bătrâni de minim 1 an;
- cunoașterea limbii franceze sau engleze - nivel conversațional obligatoriu;
- permis de conducere cat.B reprezintă un avantaj;
- vârsta intre 35 și 55 de ani;
- persoana motivată, descurcăreață, pro-activa.

Condiții:
- program de lucru full-time, cu o zi libera pe săptămână 8.00 - 20.00;
- contract Belgian pe perioada determinata / nedeterminată (după caz);
- protecția și consultanță la locul de muncă;
- concediu plătit conform legislației Belgiene;
- asigurare pentru accidente de muncă;
- cotizare pensie, alocație în cazul celor care au copii sub 18 ani, avantaj fiscal pentru cei căsătoriți;
- bilet de avion spre Belgia;
- cazare și masa gratuite (jobul este intern / de tip live-in);
- cameră proprie și acces la internet;
- plata la 200% pentru o sărbătoare națională;
- salariul motivant 1858,38 euro brut, respectiv 1.550,00 EUR/pe lună Net.

Responsabilități:
- îngrijirea persoanelor la domiciliu
- menaj simplu / ușor
- gătit usor / simplu

Nu ascultați povești și mituri !!!

Vaccinarea nu este obligatorie pentru a lucra în Belgia.

Călatoria spre Belgia este pe baza contractului Belgian individual de muncă;
fiind vorba de îngrijire la domiciliu acesta este considerat motiv esenţial de călătorie
(personal intern - domeniul medical).

Ne puteți contacta pentru detalii suplimentare la numarul:

+40758850520
(luni - vineri, 8.30 - 16.30)

sau așteptăm CV-ul dvs, la: recruiter@excellent-match-job.com cu subiect: îngrijitor Belgia.

Facebook: https://www.facebook.com/ExcellentMatchJob/
Site: www.excellent-match-job.com

NU PERCEPEM COMISIOANE!

OAMENI ALEȘI, LOCUL POTRIVIT!

Cu respect,
Echipa Excellent Match Job

Rămâi mereu în siguranță! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru pe loc, când semnați un contract de cumpărare.
Excellent Match Job https://www.excellent-match-job.com/ Postare pentru 2+ ani