Postat: acum 3 săptămâni Vizualizări 880 Lier, Antwerpen, BE

Îngrijitoare / infirmieră la domiciliu - Belgia

Verifica cu vanzatorul

Descriere

Cerințe:
- Limba Franceză sau Engleză - nivel mediu / conversational
- Disponibilitate pt. 3 sau 6 luni (preferabil colaborare pe termen lung)
- Cunostinte si experienta îngrijire bătrâni
- Persoana motivată, descurcareață, pro-activa
- Varsta intre 40 si 65 de ani

Detalii:

Cazul 1: se solicita al doilea îngrijitor pentru a forma o rutina consistentă pentru această clientă
Doamna are 81 ani (1.65 m si 60 kg), locuiește în Knokke, Belgia
diagnoză - Parkinson
se oferă detalii suplimentare în fişa de post aplicanţilor

Cazul 2: înlocuire 2 luni (15/12/2020 - 15/02/2021)
Doamna are 89 ani (1.61 m si 65 kg), locuiește în Lier, Belgia
diagnoză - Dementă și mobilitate scăzută

Condiții:
- Bilet de avion spre Belgia
- Contract Belgian pe perioada determinata sau nedeterminată (dupa caz)
- Cazare si masa gratuite (jobul este intern / de tip live-in)
- Salariul: 1500 euro Net pe luna
- Îngrijitorul v-a avea camera proprie si acces la internet
- O zi libera pe saptamana 9.00 - 19.00 si pauze conform zilnice
- Protecția și consultanță la locul de muncă
- Asigurare pentru accidente de muncă
- Cotizare pensie / vechime de muncă
- Concediu platit conform legislatiei Belgiene
- Alocație în cazul celor care au copii sub 18 ani
- Avantaj fiscal pentru cei căsătoriti

Responsabilități:
- Îngrijirea clientului la domiciliu
- Menaj simplu
- Gatit usor / simplu

Pentru mai multe detalii contactati Echipa Excellent Match Job

Facebook: https://www.facebook.com/ExcellentMatchJob/
Site: www.excellent-match-job.com

(luni - vineri între 8.30 - 16.30)
așteptăm CV-ul dvs - Subiect: îngrijitor Belgia

Excellent Match Job https://www.excellent-match-job.com/ Postare pentru 1 + an