Postat: acum 2 săptămâni Locație necunoscută

Еlectricieni si mecanicieni pentru detasare in Belgia

2600.00 €

Descriere 320 vizualizări

Firma din Suceava angajeaza electricieni si mecanicieni pentru detasare in Belgia,
la uzina de pudra de lapte, in zona Liege

Responsabilitati de serviciu:
-intretinerea utilajului tehnic
-modificari structuri
-montari/demontari echipamente tehnice

Se ofera:
-cazare gratuita (NU pentru cupluri, doar pentru barbati)
-salariu motivant, in baza unui tarif orar euro/ora

Cerinte:
-experienta in domeniu electric sau mecanic
-cunoasterea limbii engleze sau franceze
-dorinta de munca si seriozitate

Se face contract pe firma romaneasca, cu detasare in Belgia.
Deplasarile in Belgia sunt de 1-3 luni, cu pauze de 2-4 saptamani acasa.

Rămâi mereu în siguranță! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru pe loc, când semnați un contract de cumpărare.