Postat: acum 3 săptămâni Bruxelles, BE

Angajam montator/ajutor montator pentru ascensoare

Gratuit

Descriere 456 vizualizări

Companie din Romania specializata in montaj ascensoare cauta pentru un proiect din Europa montator /reglor ascensoare si ajutor montator ascensoare.

Descrierea jobului:

Se lucrează în echipe formate din două persoane, un montator calificat și un ajutor de montator, care efectuează montajul complet al ascensorului.

Cerinte:

Studii medii Permis categoria B
Experienta in montaj ascensoare Schindler si Kone reprezinta un avantaj
Limba Franceza sau Engleza la nivel conversational
Calificare in domeniu pentru montator
Disponibilitate la deplasări
Abilitatea de a lucra in echipa
Atitudine pozitiva
Rezistenta la lucru la inaltime
Beneficii:

Cazare si transport asigurate de companie
Pachet salarial atractiv
Scule profesionale si echipamente de protectie asigurate de companie
Posibilitatea de calificare in meseria de montator /reglor ascenoare asigurata de companie
Pentru mai multe detalii, contactați-ne la numarul de telefon: 0786325655

Atribute

Condiție: Toate
Tranzacţie: Toate
Rămâi mereu în siguranță! Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. NICI un agent de publicitate privat serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru pe loc, când semnați un contract de cumpărare.